Telefon

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy naszych partnerów umożliwiliśmy Państwu optymalne wykorzystanie możliwości nowoczesnych łączy telekomunikacyjnych, poprzez ofertę nowoczesnej Telefonii Cyfrowej VOIP.

  Technologia ta umożliwia przesyłanie głosu protokołem Internetowym. Działanie jej polega na przetworzeniu sygnału analogowego na postać cyfrową, poddaniu przetworzonego dźwięku cyfrowej kompresji i następnie zakodowaniu tak, aby zapewniona była poufność przesyłanych informacji. Po stronie odbiorczej sygnał cyfrowy zostaje ponownie zamieniony na analogowy akustyczny czyli głos. Telefonia Cyfrowa obsługuje tradycyjne analogowe telefony , umożliwia korzystanie z tej samej numeracji i nie wymaga posiadania komputera.

  Największym atutem Telefonii Cyfrowej jest jej bardzo niska cena. Już za kilka groszy można się połączyć z wybranym numerem, nie ma różnicy czy dzwonimy w obrębie miasta czy na drugi koniec Polski, połączenia zagraniczne są dosłownie parę groszy droższe bądź nawet w tej samej cenie, a połączenia wewnątrz sieci ŚwidMAN są zupełnie GRATIS !!!


blog-01.png

OSZCZĘDZAJ BIORĄC USŁUGI W PACZCE

  • Internet światłowodowy
  • Internet mobilny
  • Telewizja cyfrowa
  • Telefon komórkowy

Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.