Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku lokalnym powiatu Świdnickiego

Godziny pracy

Biuro Obsługi Klienta (BOK)
Poniedziałek
8.00 - 18.00
Wtorek
8.00 - 18.00
Środa
8.00 - 18.00
Czwartek
8.00 - 18.00
Piątek
8.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 14.00
Niedziela
Nieczynne

Kontakt

gen. L. Okulickiego 20B 20-040 Świdnik
bok@swidman.pl

Facebook

+48 (81) 458 00 00

Nasz zespół.

Właściciele

To oni stoją na straży całego naszego biznesu i decydują o strategii firmy. Są nie tylko świetnymi menadżerami, ale przede wszystkim fachowcami w IT, co przekłada się na bardzo dobre relacje z pracownikami – rozumieją naszą pracę i dbają o to, byśmy mogli rozwijać swoje kwalifikacje..

Mariusz Bzowski photo

Mariusz Bzowski

właściciel
Dariusz Drelich photo

Dariusz Drelich

właściciel

81 458 00 00

Team

Zespół opieki zadowolonego klienta .BOK

Zdecydowanie najbardziej żeński zespół w naszej firmie. Działa w ścisłej współpracy z zarządem, który powierzył mu pieczę nad wieloma kluczowymi dla firmy działami. To pierwsza linia kontaktu z klientem, tutaj przygotowywana jest oferta. Dziewczyny czuwają aby nasi aktualni jak i przyszli klienci poczuli się że wyjątkowo. W ich gestii znajduje się też marketing, który obejmuje zarówno publikowanie treści w mediach społecznościowych. Konsultanci help-desk to ci, na których ciąży rozwiązywanie problemów naszych klientów. Na ich wsparcie mogą liczyć wszyscy, którzy potrzebują pomocy w zakresie obsługi oferowanych przez nas rozwiązań.

81 458 00 00

bok-foto
Ola photo

Ola

konsultant BOK
Klaudia photo

Klaudia

konsultant BOK
Karolina photo

Karolina

przedstawiciel BOK
Agnieszka photo

Agnieszka

Księgowość - Administracja

Zespół wsparcia Technicznego.i inwestycje

Dysponujemy świetnym zespołem, skupiającym najlepszych techników z kluczowymi kompetencjami do realizacji projektów IT, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że panująca wśród nich atmosfera oraz warunki pracy przekładają się na ich zaangażowanie w projekty. Dzięki nim nasze usługi działają tak jak powinni.

81 458 00 01

adampol

Dział techniczny

Dział inwestycji

Używamy cookies w celu świadczenia usług oraz zebrania ogólnych informacji statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Skip to content