Dla firm

Posiadamy kompetencje pozwalające oferować nam dostęp do Internetu zarówno dla dużych firm, dla wielo oddziałowych rozbudowanych strukturalnie korporacji jak i dla małych lokalnych przedsiębiorstw.

Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności sieci. Wieloletnia praktyka , doświadczenie w budowie i zarządzaniu sieciami, oraz zastosowanie najnowszych technologii transmisji danych pozwoliła nam uciec konkurencji i stworzyć inteligentny system nadzoru i kontroli sieci oferując jedne z najwyższych gwarancji SLA stabilności i bezpieczeństwa otrzymanej usługi.

Naszym Atutem jest pionierskie wdrożenie do użytku sieci transmisji danych opartej na technologii IP/MPLS, oraz posiadanie Nowoczesnej Światłowodowej Gigabitowej Sieci PON przeznaczonej do dostarczania najwyższej klasy usług transmisji danych do użytkownika biznesowego.


blog-01.png

OSZCZĘDZAJ BIORĄC USŁUGI W PACZCE

  • Internet światłowodowy
  • Internet mobilny
  • Telewizja cyfrowa
  • Telefon komórkowy

Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.